1. Dzisiaj III Niedziela Wielkanocna nazywana Biblijną, którą rozpoczynamy Tydzień Biblijny. Przy wyjściu z kościoła można wylosować karteczkę z fragmentem Pisma Świętego. Słowo Boże dla siebie odnajdujemy i odczytujemy po powrocie do domu

2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9.30 spotkanie rodziców i dzieci klas III.

3. W najbliższy piątek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 16.30 do 17.30.

4. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o 9.30 zapraszamy rodziców i dzieci kl. IV. Po niej spotkanie, które będzie dotyczyć rocznicy Komunii św.

5. W minionym tygodniu odeszli do wieczności + Marek Bączkowski, + Czesława Niedbała. Wieczny...

6. Dziękujemy tym osobom, które posprzątały świątynię. W tym tygodniu uprzejmie o to prosimy mieszkańców ul. Nowej Kolejowej i Irysów, w sobotę od godz. 8.30.

7. Dziękujemy Wam za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii: składane na tacę i wpłacane na konto parafialne. Ofiary przyszłej - trzeciej - niedzieli miesiąca przeznaczone będą na potrzeby kościoła.

8. W dniach: 31 lipca - 7 sierpnia organizowana jest pielgrzymka do Medjugorie. W drodze nocleg na Chorwacji. Koszt 750 zł i 200 euro. Więcej informacji znajduje się na plakacie przed kościołem. O udziale w pielgrzymce decyduje kolejność zgłoszeń i wpłata zaliczki. Informacje i zapisy u ks. Mariusza.

9. Związek małżeński mają zamiar zawrzeć: Marta Tabor i Kamil Mazur, parafia tutejsza, zapowiedz pierwsza.

10. Do nabycia prasa katolicka. Tygodniki: Niedziela 10 zł, Gość Niedzielny 10 zł, Mały G. N. 7 zł, dwumiesięcznik Historia Kościoła 12 zł, kwartalnik Magazyn 15 zł.

10. Wszystkim osobom, które przeżywają w tym tygodniu urodziny, imieniny i rocznice życzymy daru łaski Bożej na każdy dzień. Na nadchodzący tydzień wszystkim życzymy: Szczęść Boże.