1. Dzisiaj IV Niedziela Wielkanocna. Rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania kapłańskie i zakonne.

2. Dziś po Mszy św. o 9.30 spotkanie rodziców i dzieci kl. IV przed rocznicą Komunii św.

3. We wtorek uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika - Głównego Patrona Polski, w czwartek święto św. Marka, ewangelisty.

4. W najbliższą sobotę 27 kwietnia Diecezjalna Pielgrzymka Żywego Różańca do sanktuarium NMP Anielskiej w Dąbrowie Górniczej. Szczegóły na plakacie. Serdecznie zapraszamy do udziału.

5. Związek małżeński mają zamiar zawrzeć: Marta Tabor i Kamil Mazur, parafia tutejsza - zapowiedź druga, Katarzyna Nowak, parafia tutejsza i Jakub Dziewulski, parafia Trójcy Św. w Kobyłce k/Warszawy - zapowiedź pierwsza, Angelika Rosol, par. św. Jana Nepomucena w Bytomiu i Piotr Flasza, par. tutejsza - zapowiedź pierwsza.

6. Dziękujemy tym osobom, które posprzątały świątynię. W tym tygodniu uprzejmie o to prosimy mieszkańców ul. Wiejskiej od nr 2 do nr 47A. Zapraszamy w sobotę od godz. 8.30.

7. Dziękujemy Wam za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii: składane na tacę i wpłacane na konto parafialne. Ofiary z dzisiejszej - trzeciej - niedzieli miesiąca przeznaczone będą na potrzeby kościoła.

8. Do nabycia prasa katolicka. Tygodniki: Niedziela 10 zł, Gość Niedzielny 10 zł, kwartalnik Magazyn 15 zł. Ukazał się nowy numer dwumiesięcznika Historia Kościoła, poświęcony tym razem Matce Bożej (jak wyglądała MB, skąd się wzięły rysy na ikonie jasnogórskiej, kiedy zaczął się kult maryjny i dlaczego oddajemy Jej cześć, tajemnicy Kaplicy Sykstyńskiej, 45 rocznica I Pielgrzymki JP II do Polski) cena 12 zł.

9. Wszystkim osobom, które przeżywają w tym tygodniu urodziny, imieniny i rocznice życzymy daru łaski Bożej na każdy dzień, a na nadchodzący tydzień wszystkim życzymy: Szczęść Boże.