Drodzy Parafianie

    W związku z rezygnacją Państwa Jadwigi i Jana Mańków – ze względów zdrowotnych – z długoletniej posługi kościelnych w naszej parafii powstała przerwa w trosce o naszą świątynię i jej obejście. Stąd też po namyśle powziąłem decyzję aby wszyscy, którym zależy na dobru kościoła i tej wspólnoty zatroszczyli się o czystość świątyni i jej otoczenia. To jest wizytówka naszej parafii. Dlatego zwracam się z serdeczną prośbą, aby poszczególne ulice naszej parafii miały swój dyżur w sprzątaniu kościoła według porządku, który będzie odczytywany co tydzień i podawany w ogłoszeniach na stronie parafialnej. Wierzę, że znajdą się chętni, osoby dobrej woli, którym zależy na wspólnym dobru tej świątyni i naszej parafii.

       Uprzejmie proszę, aby w najbliższą sobotę zatroszczyli się o przygotowanie kościoła do liturgii niedzielnej i całego tygodnia mieszkańcy Psar z ulicy podanej w ogłoszeniach bieżącego tygodnia. 

/zanim się utrwali zwyczaj stałego porządku, proszę o osobiste przyniesienie środków czystości i przydatnych akcesoriów do sprzątania/

                                                                                           Ks. Proboszcz

                                                                                           Jan Piekarski