OSIEMNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA

31 LIPCA 2022

1. Jutro rozpoczyna się miesiąc sierpień - czas szczególnej modlitwy o trzeźwość w naszej Ojczyźnie.

2. Kustosz bazyliki NMP Anielskiej w Dąbrowie Górniczej zaprasza wszystkie kobiety i niewiasty na odpust we wtorek o godz. 11.00.

3. W sobotę będziemy obchodzić święto Przemienienia Pańskiego.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.

5. W pierwszy piątek okazja do spowiedzi św. od godz. 17.00 a w pierwszą sobotę odwiedziny chorych od godz. 8.00.

6. Dziękujemy tym osobom, które posprzątały świątynię. Tym razem byli: PP. Waleria i Edward Bargieł, P. Barbara Dworaczyk. W tym tygodniu prosimy o to mieszkańców ul. Szkolnej od nr 105 do nr 139a, w sobotę od godz. 8.30.

7. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej parafii, jak również te, które są wpłacane na konto parafialne.

8. Do nabycia prasa katolicka. Tygodniki: Niedziela 8 zł, Gość Niedzielny 8 zł., Mały G. N. 5 zł.

10. Wszystkim osobom, które przeżywają w tym tygodniu urodziny, imieniny i rocznice życzymy daru łaski Bożej na każdy dzień, a na nadchodzący tydzień wszystkim mówimy Szczęść Boże.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

Albert Gawlikowski, kawaler, zam. Dąbie Górne