DZIEWIĘTNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA

07 SIERPNIA 2022

1. Trwa miesiąc sierpień - czas szczególnej modlitwy o trzeźwość w naszej Ojczyźnie.

2. Jutro przeżywać będziemy święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Sosnowcu.

3. We wtorek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, patronki Europy.

4. W środę święto św. Wawrzyńca.

5. W sobotę zapraszamy wszystkich na kolejne Nabożeństwo Fatimskie.

6. Dziękujemy tym osobom, które posprzątały świątynię. W tym tygodniu prosimy o to mieszkańców ul. Granicznej Psary od nr 1 do nr 29 a, w sobotę od godz. 8.30.

7. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej parafii, jak również te, które są wpłacane na konto parafialne.

8. Do nabycia prasa katolicka. Tygodniki: Niedziela 8 zł, Gość Niedzielny 8 zł, Mały G. N. 5 zł.

10. Diecezjalna Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę wyruszająca z Będzina będzie przeprowadzona jak w ubiegłym roku, tzn. wyruszamy z Będzina i wracamy autokarami na nocleg do swoich domów. Rano wyruszamy autokarem z określonego przez Przewodnika miejsca na trasę pielgrzymki. Na zakończenie pielgrzymki tj. 13 i 25 sierpnia Msza święta będzie w Bazylice Jasnogórskiej o godzinie 16.00. Zapisy na pielgrzymkę w zakrystii.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

Albert Gawlikowski, kawaler, zam. Dąbie Górne

Sandra Przybyłek, panna, zam. Strzyżowice                               zapowiedź druga