NA DWUDZIESTĄ SIÓDMĄ NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

02 PAŹDZIERNIKA 2022

1. Trwają nabożeństwa różańcowe. Serdecznie wszystkich zapraszamy do tej modlitwy, czy tutaj w świątyni po Mszy św. popołudniowej,czy w naszych domach. Dla dzieci organizujemy konkurs różańcowy.

2. Wszystkich chłopców,chętnych do służby przy ołtarzu Pańskim, zapraszamy dzisiaj, razem z rodzicami,na spotkanie organizacyjne po Mszy św. o godz. 9.30.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W pierwszy piątek, okazja do spowiedzi św. od godz. 17.00.

4. W piątek NMP Różańcowej. W tym dniu przypada 14 rocznica śmierci księdza biskupa Adama Śmigielskiego. Pamiętajmy w modlitwie o Jego osobie.

5. W przyszłą Niedzielę będziemy przeżywać w naszej Parafii, odpust ku czci NMP Różańcowej. Suma odpustowa o godz. 12.00,połączona z dożynkami. Serdecznie wszystkich zapraszamy, w tym Organizacje Społeczne i Wspólnoty Parafialne.

6. W przyszłą Niedzielę,po Mszy św. o godz. 9.30,serdecznie zapraszamy wszystkich kandydatów do bierzmowania, na kolejne spotkanie.

7. W minionym tygodniu odszedł do wieczności + Stanisław Olejnik. Wieczny...

8. Dziękujemy tym osobom,które posprzątały świątynię. W tym tygodniu prosimy o to mieszkańców ul. Nowej Kolejowej i Irysów, w sobotę od godz. 8.30.

9. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej parafii, jak również te,które są wpłacane na konto parafialne.

12. Wszystkim osobom, które przeżywają w tym tygodniu urodziny, imieniny i rocznice życzymy daru łaski Bożej na każdy dzień, a na nadchodzący tydzień wszystkim mówimy Szczęść Boże.