NA DWUDZIESTĄ ÓSMĄ NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

09 PAŹDZIERNIKA 2022

1. Trwają nabożeństwa różańcowe. Serdecznie wszystkich zapraszamy do tej modlitwy, czy tutaj w świątyni po Mszy św. popołudniowej,czy w naszych domach. Dla dzieci trwa konkurs różańcowy.
2. Dzisiaj przeżywamy w naszej Parafii, odpust ku czci NMP Różańcowej. Suma odpustowa o godz. 12.00,połączona z dożynkami. Serdecznie wszystkich zapraszamy, w tym Organizacje Społeczne i Wspólnoty Parafialne.
3. Dzisiaj,po Mszy św. o godz. 9.30,serdecznie zapraszamy wszystkich kandydatów do bierzmowania, na kolejne spotkanie.
4. W najbliższy czwartek,serdecznie zapraszamy wszystkich na ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie.
5. W piątek Dzień Edukacji Narodowej. Polecamy Panu Bogu w modlitwie nauczycieli,wychowawców i katechetów.
6. W przyszłą Niedzielę, będziemy przeżywać Dzień Papieski. Modlitwą i ofiarą do puszek,wesprzemy zdolną młodzież z ubogich rodzin.
7. W minionym tygodniu odeszła do wieczności + Janina Ptak. Wieczny...
8. Dziękujemy tym osobom,które posprzątały świątynię. W tym tygodniu prosimy o to mieszkańców ul. Starej Kolejowej, w sobotę od godz. 8.30.
9. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej parafii, jak również te,które są wpłacane na konto parafialne. Ofiary przyszłej- trzeciej Niedzieli miesiąca – na potrzeby kościoła.
11. Wszystkim osobom, które przeżywają w tym tygodniu urodziny, imieniny i rocznice życzymy daru łaski Bożej na każdy dzień, a na nadchodzący tydzień wszystkim mówimy Szczęść Boże.