NA DWUDZIESTĄ DZIEWIĄTĄ NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

16 PAŹDZIERNIKA 2022

1. Trwają nabożeństwa różańcowe. Serdecznie wszystkich zapraszamy do tej modlitwy, czy tutaj w świątyni po Mszy św. popołudniowej,czy w naszych domach. Dla dzieci trwa konkurs różańcowy.
2. Dzisiaj przeżywamy Dzień Papieski. Modlitwą i ofiarą do puszek,wesprzemy zdolną młodzież z ubogich rodzin.
3. We wtorek święto św. Łukasza Ewangelisty,patrona służby zdrowia.
4. W najbliższy piątek, serdecznie zapraszamy wszystkich na kolejną adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 16.30 do 17.30.
5. W sobotę wspomnienie św. Jana Pawła II, patrona naszego dekanatu. Z tej racji zaproszone są wszystkie parafie naszego dekanatu,do naszej świątyni na odpust ku Jego czci. Program uroczystości. Wyjątkowo o godz. 17.00 modlitwa różańcowa, o godz. 17.30 suma odpustowa w int. żyjących i zmarłych parafian dekanatu. Serdecznie wszystkich zapraszamy na powyższą uroczystość.
6. W przyszłą Niedzielę rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Taca przyszłej Niedzieli, na Papieskie Dzieła Misyjne.
7. Przyjmujemy na wypominki: roczne, oktawalne i jednorazowe.
8. Dziękujemy tym osobom, które posprzątały świątynię. W tym tygodniu prosimy o to mieszkańców ul. Wiejskiej od nr 2 do 47, w sobotę od godz. 8.30.
9. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej parafii, jak również te,które są wpłacane na konto parafialne. Ofiary dzisiejszej- trzeciej Niedzieli miesiąca – na potrzeby kościoła.
11. Wszystkim osobom, które przeżywają w tym tygodniu urodziny, imieniny i rocznice życzymy daru łaski Bożej na każdy dzień, a na nadchodzący tydzień wszystkim mówimy Szczęść Boże.
12. W przyszłą Niedzielę – wyjątkowo- serdecznie zapraszamy rodziców dzieci kl.III na kolejne spotkanie po Mszy św. o godz. 9.30.