NA TRZYDZIESTĄ NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ
23 PAŹDZIERNIKA 2022

1. Dobiegają końca nabożeństwa różańcowe. Serdecznie wszystkich zapraszamy do tej modlitwy: tutaj w świątyni po Mszy św. popołudniowej i w naszych domach. Zakończenie konkursu dla dzieci i rozdanie nagród, w przyszłą niedzielę po Mszy św. popołudniowej.
2. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Taca tej niedzieli jest przeznaczona na Papieskie Dzieła Misyjne.
3. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9.30 spotkanie organizacyjne rodziców dzieci kl. III.
4. Przyjmujemy na wypominki: roczne, oktawalne i jednorazowe.
5. W piątek święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
6. W minionym tygodniu odszedł do wieczności + Wiesław Niedbała. Wieczny…
7. Z racji zbliżającej się uroczystości Wszystkich Świętych prosimy o uporządkowanie grobów bliskich zmarłych.
8. Dziękujemy tym osobom, które posprzątały świątynię. W tym tygodniu prosimy o to mieszkańców ul. Wiejskiej od nr 48 do nr 105, w sobotę od godz. 8.30.
9. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej parafii, również te, które są wpłacane na konto parafialne.
12. Wszystkim osobom, które przeżywają w tym tygodniu urodziny, imieniny i rocznice życzymy daru łaski Bożej na każdy dzień, a na nadchodzący tydzień wszystkim mówimy Szczęść Boże.
13. Za tydzień będziemy przeżywać Niedzielę Seminaryjną. Szczególnie modlić się będziemy o nowe i święte powołania do kapłaństwa i życia zakonnego z naszej parafii. Ofiary przyszłej niedzieli przeznaczone będą na utrzymanie naszego Seminarium Duchownego w Częstochowie.