NA TRZYDZIESTĄ PIERWSZĄ NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

30 PAŹDZIERNIKA 2022

1. Dobiegają końca nabożeństwa różańcowe. Dziękujemy wszystkim,którzy w nich uczestniczyli. Zakończenie konkursu dla dzieci i rozdanie nagród, dzisiaj po Mszy św. popołudniowej.

2. Dzisiaj przeżywamy w naszej Parafii Niedzielę Seminaryjną. Modlimy się o nowe i święte powołania kapłańskie i zakonne. Taca dnia dzisiejszego przeznaczona jest na utrzymanie naszego Seminarium w Częstochowie.

3. Przyjmujemy na wypominki: roczne, oktawalne i jednorazowe.

4. We wtorek 1 listopada,będziemy obchodzić uroczystość Wszystkich Świętych.

Msze św. w kaplicy cmentarnej o godz. 10.00 i 14.00. Po Mszy św. o godz. 14.00,

procesja różańcowa z wypominkami jednorazowymi.

5. W tym samym dniu przy wejściu na cmentarz, będą zbierane ofiary na potrzeby naszego Seminarium. „ Bóg zapłać” za wszystkie ofiary.

6. W środę Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych,tzw. Dzień Zaduszny.

Począwszy od tego dnia ,przez całą oktawę , polecać będziemy w modlitwie różańcowej,naszych bliskich zmarłych w wypominkach oktawalnych. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

7. W tym tygodniu przypadają pierwsze; czwartek,piątek i sobota miesiąca. W pierwszy piątek okazja do spowiedzi świętej od godz. 17.00,a w pierwszą sobotę, odwiedziny chorych od godz. 8.30.

8. Dziękujemy tym osobom,które posprzątały świątynię. W tym tygodniu prosimy o to mieszkańców ul. Wiejskiej od nr 106 do nr 177, w sobotę od godz. 8.30.

9. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej parafii, jak również te,które są wpłacane na konto parafialne.

12. W minionym tygodniu odeszli do wieczności + Ks. Krzysztof Słomian,

+ Stanisława Sibielak,+ Jadwiga Lis,+Agnieszka Luśnia ,+ Zofia Jaworska. Wieczny ...

13. W przyszłą Niedzielę ,po Mszy św. o godz. 9.30 zapraszamy rodziców dzieci

kl. III ,na kolejne spotkanie.