NA TRZYDZIESTĄ DRUGĄ NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

06 LISTOPADA 2022

1. Trwa modlitwa różańcowa za naszych bliskich zmarłych. Serdecznie zapraszamy do udziału. Zakończenie oktawy w najbliższą środę.

2. W środę obchodzimy święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej - Matki wszystkich kościołów świata.

3. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9.30 kolejne spotkanie rodziców dzieci kl. III. Serdecznie zapraszamy.

4. W piątek przypada 104 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Msza św. w intencji naszej Ojczyzny zostanie odprawiona - wyjątkowo - o godz. 16.00, z udziałem całej społeczności naszej Gminy. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

5. W przyszłą niedzielę serdecznie zapraszamy kandydatów do bierzmowania na kolejne spotkanie po Mszy św. o godz. 9.30.

6. Przyjmujemy intencje mszalne na 2023 rok.

7. Raz jeszcze dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w nabożeństwach różańcowych tutaj w świątyni i w domach. Zachęcamy do wspólnej modlitwy różańcowej w rodzinach przez cały rok.

8. Dziękujemy tym osobom, które posprzątały świątynię. W tym tygodniu prosimy o to mieszkańców ul. Wiejskiej od nr 178 do nr 214c, w sobotę od godz. 8.30.

9. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej parafii, jak również te, które są wpłacane na konto parafialne.