NA TRZYDZIESTĄ TRZECIĄ NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

13 LISTOPADA 2022

1. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na dzisiejsze spotkanie po Mszy św. o godz. 9.30.

2. Przyjmujemy intencje mszalne na 2023 rok.

3. W najbliższy piątek serdecznie zapraszamy wszystkich na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 16.30 do 17.30.

4. W przyszłą niedzielę - ostatnią w roku liturgicznym - uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata - święto patronalne Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.

5. Już dzisiaj pragniemy poinformować, że parafialne Rekolekcje Adwentowe rozpoczną się w III Niedzielę Adwentu tj. 11 grudnia. Szczegóły w najbliższym czasie

6. Dziękujemy tym osobom, które posprzątały świątynię. W tym tygodniu prosimy o to mieszkańców ul. Górnej i Gródkowskiej, w sobotę od godz. 8.30.

7. Dziękujemy Wam za ofiary składane na potrzeby naszej parafii, jak również te, które są wpłacane na konto parafialne. Ofiary przyszłej - trzeciej niedzieli miesiąca - na potrzeby kościoła.

8. Do nabycia prasa katolicka. Tygodniki: Niedziela 10 zł, Gość Niedzielny 8 zł., Mały G. N. 5 zł oraz kalendarze diecezjalne w cenie 10 zł.

10. Wszystkim osobom, które przeżywają w tym tygodniu urodziny, imieniny i rocznice życzymy daru łaski Bożej na każdy dzień, a na nadchodzący tydzień wszystkim mówimy Szczęść Boże.