NA UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

20 LISTOPADA 2022

1. Dzisiaj w ostatnią Niedzielę w roku liturgicznym,uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata- święto patronalne Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.

2. Za tydzień pierwsza Niedziela Adwentu.

3. Już dzisiaj pragniemy poinformować, że Rekolekcje Adwentowe ,rozpoczną się w III Niedzielę Adwentu tj. 11 grudnia. Szczegóły w najbliższym czasie.

4. W przyszłą Niedzielę,na każdej Mszy św., wystąpi gościnnie kwartet muzyczny Zbrucz z Tarnopola. Serdecznie zapraszamy.

5. W zakrystii są do nabycia lampiony dla dzieci na Roraty w cenie 25 zł.

6. Dziękujemy tym osobom,które posprzątały świątynię. W tym tygodniu prosimy o to mieszkańców ul. Szkolnej od nr 2 do nr 50b, w sobotę od godz. 8.30.

7. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej parafii, jak również te,które są wpłacane na konto parafialne. Ofiary dzisiejszej – trzeciej Niedzieli miesiąca – na potrzeby kościoła.

8. Do nabycia prasa katolicka. Tygodniki: Niedziela 10 zł, Gość Niedzielny 8 zł., Mały G. N. 5 zł.

9. Wszystkim osobom, które przeżywają w tym tygodniu urodziny, imieniny i rocznice życzymy daru łaski Bożej na każdy dzień, a na nadchodzący tydzień wszystkim mówimy Szczęść Boże.

10. W minionym tygodniu odeszła do wieczności + Mieczysława Gwóźdź. Wieczny...