OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA V NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ - 07 MAJA 2023

 

1. Dzisiaj V Niedziela Wielkanocna. Trwamy w radości ze Zmartwychwstania Chrystusa.

2. Rozpoczął się maryjny miesiąc maj. Nabożeństwa ku czci NMP po Mszy św. popołudniowej. W tygodniu ok. godz. 18.00, w niedzielę ok. godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież, dorosłych i starszych.

3. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9.30 zapraszamy rodziców dzieci kl. III na kolejne spotkanie.

4. Dzisiaj po wieczornej Mszy św. i nabożeństwie ok. 17.15 spotkanie kandydatów do bierzmowania. Obecność obowiązkowa.

5. Jutro przypada uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika - głównego patrona Polski. Módlmy się w intencji naszej Ojczyzny.

6. W sobotę 13 maja, serdecznie zapraszamy wszystkich na pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie.

7. W przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy św. i nabożeństwie ok. 17.15 spotkanie kandydatów do bierzmowania i ich rodziców.

8. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.30 serdecznie zapraszamy rodziców i dzieci klas czwartych na spotkanie w sprawie rocznicy I Komunii św. .

9. Dzisiaj będzie można złożyć swój dar serca do puszek na kosztowne leczenie oraz rehabilitację dla Madzi Ambrozik, która urodziła się z porażeniem mózgowym. Za ten dar rodzina składa serdeczne Bóg zapłać.

10. Trwają prace przy wymianie poszycia dachowego na starej plebanii. Była już taka konieczność. Liczymy na wasze wsparcie modlitewne i materialne, aby to dzieło doprowadzić do szczęśliwego końca. Za każdy dar serca serdecznie dziękujemy.

11. Dziękujemy tym osobom, które posprzątały świątynię. W najbliższą sobotę prosimy o to mieszkańców ul. Kasztanowej od godz. 8.30.

12. Dziękujemy Wam za wszystkie ofiary na potrzeby naszej parafii, składane na tace jak również te, które są wpłacane na konto parafialne.

13. Do nabycia prasa katolicka. Tygodniki: Niedziela 10 zł, Gość Niedzielny 10 zł., Mały G. N.7 zł.

14. Wszystkim osobom, które przeżywają w tym tygodniu urodziny, imieniny i rocznice życzymy daru łaski Bożej na każdy dzień, a na nadchodzący tydzień wszystkim mówimy Szczęść Boże.