OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
NA SZÓSTĄ NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ - 14 MAJA 2023

 

1. Dzisiaj VI Niedziela Wielkanocna. Trwamy w radości ze Zmartwychwstania Chrystusa.

2. Trwa piękny, maryjny miesiąc maj. Nabożeństwa ku czci NMP po Mszy św. popołudniowej. W tygodniu ok. godz. 18.00, a w niedzielę ok. godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież, dorosłych i starszych.

3. W piątek rozpoczniemy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

4. Również w piątek serdecznie zapraszamy wszystkich na kolejną adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 16.30 do 17.30.

5. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9.30 zapraszamy rodziców i dzieci kl. IV na spotkanie w sprawie rocznicy I Komunii św.

6. Dzisiaj po wieczornej Mszy św. i nabożeństwie ok. godz. 17.15 próba kandydatów do bierzmowania i spotkanie z ich rodzicami.

7. Związek małżeński mają zamiar zawrzeć: Klaudia Smoła par. tutejsza i Jan Kosakowski par. św. Karola Boromeusza w Krakowie - zapowiedź pierwsza.

8. W dniach od 25 lipca do 1 sierpnia planowana jest pielgrzymka do Medjugorie. W programie: udział w codziennym programie dla pielgrzymów, Góra Objawień i Góra Krzyża, dzienny wypoczynek nad wodospadami. Koszt 700 zł i 200 euro. Więcej informacji na plakacie w gablocie i u ks. Mariusza. O udziale w pielgrzymce decyduje kolejność zgłoszeń.

9. W minionym tygodniu odeszły do wieczności + Zofia Rabsztyn + Teresa Barasińska. Wieczny...

10. Trwają prace przy wymianie poszycia dachowego na starej plebanii. Za każdy dar serca na ten cel składamy serdeczne Bóg zapłać.

11. Dziękujemy tym osobom, które posprzątały świątynię. W najbliższą sobotę prosimy o to rodziców dzieci kl. III od godz. 14.00.

12. Dziękujemy Wam za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii: składane na tacę, jak również wpłacane na konto parafialne. Ofiary z przyszłej, trzeciej niedzieli miesiąca będą przeznaczone na pokrycie kosztów wymiany poszycia dachowego na starej plebanii.

13. Do nabycia prasa katolicka Tygodniki: Niedziela 10 zł i Gość Niedzielny 10 zł.

14. Wszystkim osobom, które przeżywają w tym tygodniu swoje urodziny, imieniny i rocznice życzymy daru łaski Bożej na każdy dzień, a na nadchodzący tydzień wszystkim życzymy: Szczęść Boże.