1. Dzisiaj VI Niedziela Wielkanocna, za tydzień uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

2. Trwa piękny, maryjny miesiąc maj. Nabożeństwa ku czci NMP po Mszy św. o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i starszych.

3. Jutro o godz. 16.30 spotkanie organizacyjne dzieci kl. IV przed rocznicą I Komunii św. Próby dzieci komunijnych o godz. 16.30: środa kl. III B, czwartek kl. III A. Prosimy wszystkich o obecność i punktualność.

4. W środę uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Módlmy się w intencji naszej Ojczyzny. Tego dnia oficjalnie posługę w naszej diecezji rozpocznie nasz nowy biskup Ordynariusz Artur.

5. W piątek rozpoczniemy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

6. W piątek o godz. 5.20 wyjazd uczestników pielgrzymki do sanktuariów diecezji bielsko-żywieckiej z parkingu przed kościołem. Prosimy o wcześniejsze przybycie.

7. W następną niedzielę po Mszy o 9.30 ostatnie spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych.

8. Związek małżeński mają zamiar zawrzeć: Justyna Ciok, par. Niepokalanego Poczęcia NMP w Rybniku-Zamysłowie i Cezary Golba, par. tutejsza zap. pierwsza.

9. W minionym tygodniu odszedł do wieczności: Henryk Stodółkiewicz. Wieczny...

10. Dziękujemy tym osobom, które posprzątały naszą świątynię. W tym tygodniu uprzejmie o to prosimy mieszkańców ul. Wiejskiej od nr 74 do nr 105. Zapraszamy w sobotę od godz. 8.30.

11. Dziękujemy Wam za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii: wpłacane na tacę i wpłacane na konto parafialne.

12. Do nabycia prasa katolicka. Tygodniki: Niedziela, Gość Niedzielny 10 zł., Mały G. N.7 zł, dwumiesięcznik Historia Kościoła 12 zł, kwartalnik Magazyn 15 zł.

13. Wszystkim osobom, które przeżywają w tym tygodniu urodziny, imieniny i rocznice życzymy daru łaski Bożej na każdy dzień, a na nadchodzący tydzień wszystkim mówimy Szczęść Boże.